Informace k zápisu na šk. rok 2017/2018

Aktuální informace k rozvrhu a zápisu na šk. rok 2017/2018:

Kroužky probíhají od 18.9.2017 a dodatečný zápis je možný jen velice omezeně a jen do vybraných aktivit. Zápis do vyloženě odborně zaměřených kroužků (programování), je možný jen po předchozí konzultaci a vyhrazuji si právo zájemce odmítnout, pokud by jeho pozdější nástup mohl narušit kvalitu výuky daného kroužku. Děkuji za pochopení.

Rozvrh je hotový a zápis je tímto otevřen (pozor na aktualizaci ze dne 8.9.2017):

Upozornění pro zapisující: Pro zápis je třeba uvést celé jméno dítěte, jeho rodné číslo, mailový kontakt na zákonného zástupce a vybraný kroužek (den a čas nebo ID). Systém Vám do 24 hodin zašle potvrzení zápisu se všemi potřebnými přílohami a informacemi. Přihlášení beru jako závazné (ať již bylo provedeno mailem, osobně, přes FB, SMSkou, telefonicky či přes Skype či jakoukoliv jinou formou). Více v často kladených dotazech.

Aktualizace rozvrhu ze dne 8.9.2017:

Kroužky Pascal (úterý 16:00-17:00) a Základy web. stránek (úterý 18:00-19:00) ZRUŠENY!
Bohužel se pro ně nenašlo letos místo v druhé PC učebně. Všechny předběžné zájemce postupně kontaktuji. Pascal budeme opět nabízet ve šk. roce 2018/2019 (webovky v nabídce máme i letos, jen jsou již plně obsazeny).
 
Ve spolupráci se spol. ARTIN OTEVŘEN kroužek Základy programování pro Minecraft (pondělí 15:00-16:00)
Popis: odlehčená verze programování Java pro mladší děti. Se zaměřením na tvorbu modů do hry Minecraft a hravější naučení progr. pojmů a principů (více informací v sekci “ŠVP kroužků”).
Upozornění: Java ve čtvrtek je určena pro starší děti se zkušenostmi s programováním ve vyšších jazycích! (jakkoliv má v názvu “začátečníci”)

Rozvrh:  Zde (PDF)
Harmonogram šk. roku 2017/2018: zde
Průvodce kroužky ve šk. roce 2017/2018: zde
Často kladené dotazy: zde
Propozice pro zapsané účastníky: zde
Konzultační hodiny/osobní zápis: již neprohíhají
Prezentace činnosti: zde

Pokud vidíte vybraný kroužek (zde) jako obsazený, kontaktujte mě prosím. 
Zkusíme najít řešení.

 

 

Písemná přihláška k vyplnění: dojde po provedení zápisu účastníka do informačního systému přímo na váš mail. Přihláška bude předvyplněná, stačí vytisknout, doplnit či opravit a podepsat, posléze stačí na schůzku prvního kroužku (není třeba předem). Přihláška je též k dispozici i přímo na Výpočetce během konzultačních hodin či na jakékoliv schůzce kroužku (pro vyplnění rodiči přímo na místě).
Platba: Údaje pro převod dojdou v přihlašovacím mailu od informačního systému. Platit však jde i hotově v konzultačních hodinách či na prvním kroužku.

Kontakt: Pavel Špatka, pspatka@luzanky.cz, 776 204 769

Mgr. Pavel Špatka (Dutch)